Zaznacz stronę

Niniejszy tekst zawsze otwiera blog. Moderowany – oznacza to, iż w miarę  potrzeb i sytuacji będzie zmieniany m.in. będą dopisywane najbardziej istotne  zagadnienia dotyczące jak myślę nas wszystkich. Warto co kilka tygodni zajrzeć ponownie na ta stronę.

  • Wpisy na blogu będą ukazywały się dwa – cztery razy w miesiącu. Tym samym będziecie mieli Państwo więcej czasu na ewentualne komentarze itp. Zapraszam do merytorycznej dyskusji, bez obrażania osób drugich. Krytyka, nawet ta najostrzejsza jest dopuszczalna pod warunkiem ze jest słuszna i zgodna z interesem publicznym. Jeżeli ktoś ma potrzebę napisania o czymś wg niego istotnym, ważnym, proszę pisać na kontakt. Zapewniam prywatność i poufność piszącego, jeżeli wyrazi takie życzenie.

 

  • Jak zauważyliście, wszelkiej maści portale społecznościowe w tym blogi mają ta negatywna cechę, iż z każdym kolejnym wpisem pozostałe „schodzą” w dół. I z czasem nikt już daleko wstecz nie zagląda. A warto. Po prawej stronie bloga pn. koniecznie przeczytaj… są umieszczane te wpisy do których wg mnie warto wracać. Podobna sytuacja jest z Waszymi, jakże niejednokrotnie cennymi opiniami, postulatami itd., Aby nie zniknęły w czeluściach bloga i nie uległy zapomnieniu, zamierzamy je zapisywać w górnej stopce pn „ Opinie – stanowiska – postulaty”

 

  • Blog bez czytelników – nie istnieje. Stad moja prośba do Was o informowanie swoich znajomych, przyjaciół o istnieniu tegoż bloga. Tych mieszkających w naszej gminie, w naszym kraju i tych przebywających obecnie poza granicami. Z moim osobistym zaproszeniem do jego aktywnego przeglądania… Bo!! Blog bez aktywnych czytelników – nie istnieje. Bierna postawa czytelnicza aczkolwiek sama w sobie świadczy o pewnej formie aktywności czytających, utrudnia jednakże, rozpoznanie – zdiagnozowanie i niwelowanie trudnych spraw, zjawisk, które szkodzą nam i naszej społeczności. Dlatego też zachęcam gorąco do komentowania.

 

  • Czytając bloga, przyjmij zasadę niezależnego myślenia, żeby móc sobie wyrobić swój własny pogląd na daną sprawę. Blog nie powinien być jedynym źródłem wiedzy tylko jednym z wielu.

 

  • W przygotowaniu moja osobista diagnoza – o naszej władzy – o mieszkańcach – i o mieszkańcach i władzy – …

 

  • 03.02 13. Rozumiejąc złożoność problemów współczesnych uwarunkowań postaw, proponuję , najprostszą a jednocześnie skuteczną formie wyrażenia swojego stosunku do wpisu, czy komentarza. tzw. rating: np. +11 oznacza, ze głosujących na -tak- było 13-u  (from 13 votes) i 2 glosy negatywne. Dla mnie a myślę że i dla Was wynik ratingu jest  pomocny w ocenie sytuacji itp.

 

  • 03.02.13. Na górnej stopce m.in. moje programy wyborcze. Jednemu służy, jako ściąga. Innym… wiele do myślenia.