Zaznacz stronę

 

OFERTA SPRZEDAŻY* –. Cena – ok. 430 tys. zł / po upustach!/

 

Przystanek PKS w Lubieniu Kujawskim

Przystanek PKS w Lubieniu Kujawskim

Obiekt zabytkowy /wczesny okres PRL-u / zmodernizowany w okresie drapieżnego kapitalizmu zwanego inaczej okresem panowania wszelkiego, co dobre. Cena sprzedaży nie uwzględnia wartości historycznej, bo inaczej oferta opiewałyby na kwotę, że ho-ho-ho.  Właściciel /władza/ wycenił koszt modernizacji obiektu na blisko pół miliona złotych. Tyle był gotowy wydać na modernizacje.

Plusy oferty. 

Cacko architektury Obiekt położony w centrum metropolii z wyjściem do parku i do pobliskich centra handlowych w tym kilka mobilnych /czytaj- na kółkach, na stójkę/.  Parking. Pod bokiem A-1. W pobliżu Kościół. W podziemiach centra handlowego – knajpeczka.

Podziemie zwane piwnicą o powierzchni 51.19m2. Góra, czyli obecna świetlica,   poczekalnia i wc x2, o powierzchni 58.65 m²  Pomieszczenia przestronne, oszklone. Oświetlenie tarasów i elewacji bocznych. Ogrzewanie elektryczne. Sprawna wentylacja. Szyby i drzwi antywłamaniowe. Ochrona.  Media – miejskie. Darmowy Internet.

Zysk skonsumowanej oferty. Po niewielkim retuszu może praktycznie natychmiast wprowadzić się młode małżeństwo na dorobku. Z dzieckiem, z wizją dwu i więcej dzieci. Ostatecznie park jest duży

Minusy oferty – nie zauważalne przez liczne i liczące sie gremium mieszkańców?

 

INNE OFERTY

zamieszczone na stronie   www.dom.gratka.pl

20140210-01

Fotografia z serwisu ogłoszeń http://dom.gratka.pl  

Dom parterowy z garażem o powierzchni użytkowej 111 mkw + poddasze do zagospodarowania 65  mkw. parter: salon z kominkiem, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z WC, WC z umywalką, przedpokój, wiatrołap, garaż, kotłownia, taras,  CO gazowe z piecem kondensacyjnym Buderus z zasobnikiem 120 l, kominek z płaszczem wodnym podłączony równolegle do sieci CO, działka 1501 mkw, ogrodzona. Około 5 km od Włocławka.
Media: gaz, szambo, woda
Przybliżona lokalizacja: Modzerowo, gmina Włocławek
CENA – 426 tys.zł.

20140210-03

Fotografia z serwisu ogłoszeń http://dom.gratka.pl

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu, znajdującego się w malowniczej miejscowości Nowa Wieś w powiecie włocławskim. Dom o powierzchni 222 m2 składa się z czterech pokoi, kuchni, dwóch łazienek, przedpokoju, tarasu wraz z działką w kształcie prostokąta o powierzchni całkowitej 930 m2.

Dodatkowym walorem tej nieruchomości jest jej położenie. Idealne dla osób ceniących ciszę, spokój, oraz kontakt z przyrodą. Cena 400 tys. zł – do negocjacji. Zapraszam na prezentacje.

20140210-02

Fotografia z serwisu ogłoszeń http://dom.gratka.pl

Na sprzedaż siedlisko wraz z gruntami rolnymi o łącznej powierzchni 4,02 ha. Na terenie nieruchomości znajdują się: dom wolnostojący, budynek w zabudowie szeregowej obejmujący drugi budynek mieszkalny, garaż oraz stajnię. Na terenie posiadłości dodatkowo znajduje się wiata wypoczynkowa, budynek gospodarczy oraz urokliwe i zadbane stawy. Nieruchomość posiada uzbrojenie w energię elektryczną, wodę, kanalizację lokalną, instalację monitoringu oraz linię telefoniczną. Nieruchomość usytuowana w okolicach Włocławka na terenie lekkiego zbocza pochylonego w kierunku niżej położonych stawów, co tworzy piękną panoramę, idealnie nadająca się, jako oaza spokoju i rekreacji lub obiekt agroturystyczny.
CENA 480 tys. zł

*-  wpakowano w modernizacje przystanku kupę kasy a obiekt za wyjątkiem ładnego wyglądu nie spełnia założonych celów społecznych. Władza twierdzi ze Was się pytano, przeprowadzono z Wami szerokie konsultacje. Podobno żeście się zgodzili na taki wydatek. Skoro tak to nic tu po mnie. Uszczęśliwianie na siłę jest gorsze niż – ptasia grypa.

Celem tego „ofertowego” wpisu było pokazanie jak nierozważnie postępujemy z określeniem potrzeb i celów społecznych.

Tu wydajemy lekką ręka 430 tys. zł a rodzinę po spaleniu sie stodoły i części osobistego dobytku wspomagamy zasiłkiem celowym w wysokości 300 zł. Więcej nie dostanie, bo nie ma na to środków itd. itp. Amen.