Zaznacz stronę

WAŻNA WIADOMOŚĆ!

Szanowni Państwo!

O godz. 09.12 w dniu dzisiejszym na stronie mojej poczty elektronicznej pojawił sie e-mail od Burmistrza Lubienia Kujawskiego Pana Marka Wilińskiego będący reakcja na mój artykuł  pt „KTO z KOGO robi IDIOTĘ”, czytaj >  OR.1431.54.2014_z_6.02.2015_r.

Panie Burmistrzu! Tak błyskawiczna reakcja, zamykająca ostatecznie sprawę, budzi moje uznanie i szacunek.

Dodano 26 luty 2014

W dniu dzisiejszym otrzymałem odpowiedz dotycząca kosztów delegacji służbowych byłego burmistrza pana Pawła Wiktorskiego.

Czytaj > IMG   i  IMG_0001

No i proszę. Można było!  ale nabzdyczony własnym „ego”  sekretarz UM Ryszard Machnowski przez całe lat „panowania” na korytarzach urzędu, nie rozumiał  i nie rozumie „misji” mu powierzonej. Takie manewry w stosunku do mojej osoby to była  codzienność w wykonani i byłego burmistrza i obecnego sekretarza. Szkoda że ze względów czasowych tak niewiele opinii publicznej przedstawiłem. Oba panowie robili wszystko co możliwe aby utrudniać mi dostęp do informacji a przyparci do muru tak manewrowali aby przedłużać miesiącami a nawet latami udzielenie odpowiedzi. Stosując  zasadę więcej schować niż ujawnić.

Uważam że każda osoba publiczna – dysponent informacji publicznej, która tak postępuje powinna być skreślona z piastowanego urzędu.  Dla naszego – dobra. Pana Pawła Wiktorskiego skreśliliśmy  MY  – SPOŁECZEŃSTWO!  Dla czyjego dobra na stanowisku jest pan Ryszard Machnowski?

p.s. chciałby jeszcze zwrócić uwagę iż pismo przewodnie jest podpisane przez Burmistrza a treść  odpowiedzi przez osobę  opracowująca / odpowiedzialną merytorycznie/ odpowiedz. I tak powinno być od zawsze i po … dzisiejsze czasy. A  było? Cugle w jednych rekach, „bat” w drugich.

Po podsumowaniu, koszt delegacji ogółem  za 94 m-ce = 50 087,97 zł

w skali m-ca śr. = ok. 532 zł.   Jakieś komentarze?