Zaznacz stronę

BURMISTRZ ODKUPIŁ.

Ten niewielki kawałek terenu przy oczyszczalni ścieków onegdaj należał do osoby fizycznej.  Został kilka lat temu wykupiony za niezła sumkę przez UM . Jak to wówczas Wiktorski uzasadniał, dla potrzeb modernizacji i rozbudowy istniejącej  oczyszczalni ścieków. Hmm… a było to tak.

Właściciel ogłosił chęć sprzedaży w/w terenu. Rychło znalazł się kupiec. Już  strony prawie się dogadały gdy kupującemu nagle przyszła myśl sprawdzić co zacz w ziemi leży.  A tam, studzienki i innych urządzeń mediów komunalnych bez liku. I sprawa się rypła. Wali więc właściciel do Burmistrza a on ręce rozkłada w bezradności swej. Co robić? pyta właściciel  Jana Koralewskiego.  Ten, bezradny radny w przeciwieństwie do niezwykle zaradnych radnych wiedział i podpowiedział. Efekt jak wyżej.

Co prawda żadnej rozbudowy oczyszczalni nie będzie ale to już przypadłość Waszego władcy.

MACIE PROBLEM – CO ROBIĆ

25 sierpnia w OK od g. 09.00 – 14.00 planujemy sesję bezpłatnych porad prawnych udzielanych przez prawników, poświęconą temu zagadnieniu / inne indywidualne także/. Zapraszam zainteresowanych. Zapisy u  mnie 604 212 360 oraz grzecznościowo u pracowników Ośrodka Kultury.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Przy okazji przypominam o krwiodawstwie  / 05 września br/. Ostatnio w Kowalu zebrano prawie 25 litrów krwi. Nam się to raz udało  przy akcji „TOSIA”. W wakacje i tuż po, brakuje krwi w szpitalach. Jak Tobie lub najbliższym/ odpukać/ braknie?!