Zaznacz stronę

 

Nie tak dawno mieliśmy kolejną – gminną  edycję przetargu na działki budowlane  położone na b. lotnisku. >

http://www.lubienkujawski.pl/index.php/aktualnosci1/100-burmistrz-lubienia-kujawskiego-oglasza

Przetarg okazał się być wielką klapą. Nikt nie przystąpił do przetargu.

> http://www.zdrugiejstrony.org/exodus/

Dziś czytamy w  „Ekspresem przez powiat” – nr 4 / o kolejnym  drugim  przetargu  ogłoszonym  tym razem przez Zarząd Powiatu we Włocławku na działki budowlane położone w sąsiedztwie Domu Dziecka w Lubieni Kujawskim.  Oferent wycenił 11-to arowe działki na kwotę po 47 tys. zł,  z  23% podatkiem VAT to   kwota  58 810

Mniej o 17 tys. zł wyceniał swoje działki  o tej  samej wielkości nasz  UM. Jak Państwo  sądzą? Sprzeda powiat jakąkolwiek działkę?

Zapraszam do dyskusji.

————————————————————————————————————–

P.S. Moja  kontr-oferta ٭

Dysponuję 30–to arową niezabudowana działką na Kaczawce. W planie zagospodarowania przestrzennego – działka budowlana.

WALORY!

Atrakcyjne położenie. Rzut beretem do centrum handlowo – usługowego stolicy gminy. Nie wspomnę o kulturze i oświacie. Dwa rzuty beretem do strefy przemysłowej  tzn. do pożądanego miejsca pracy.

Położona wśród urokliwych pól i lasów. Kica zając, skacze sarenka o grzybach nie wspomnę. Wszechobecna natura i cisza wspomagana świergotem  ptaszyny. Zadrzewiona,  kilkunastoletnim „starodrzewiem”

W pobliżu dwa akweny wodne czyli jezioro duże i małe. Zarybione. Wystarczy tylko zarzucić! Wszystko bierze. Nieograniczone możliwości wypoczynku nad woda..  Połączone z „nadbrzeżną” rozrywką kulturalno- wypoczynkową serwowana przez lokalna władze w ramach promocji gminy,  dla dobra mieszkańca i turysty. Przystań z kajakami i  rowerami wodnymi. Kąpielisko z  pomostem   i paleniskiem –  hiciorem sezonu  oraz zabytkowy ale otwarty całorocznie obiekt zwany popularnie kiblem.  „Złote tarasy” z kojącym szumem cywilizacji, czyli trasa E-91  okno na świat i droga ewentualnej „ewakuacji”

Działka z mediami; energia, woda i …wywóz śmieci.

Pełna skuteczna, bezpłatna całodobowa ochrona. W dzień oko sąsiada. W nocy sfora wioskowych hartów. Mysz się nie prześliźnie.

Wystarczy?

MINUSY?

W zasadzie – brak. Bo czy mieszkańcy narzekają na brak kanalizacji, brak dróg asfaltowych. Skądże . Sami się skutecznie  – kanalizują. A co do dróg, to korzystają z super atrakcji –  motolotni Waldemara. Ot, taka samoobrona.

WYCENA

Jedyne 50 tys. zł za 30 arów!!!   Dodam rower który dostałem na  18 – te urodziny!

 

٭- pół żartem, pół serio.