Zaznacz stronę

19 czerwca br odbył się przetarg ogłoszony przez burmistrza na 7 działek budowlanych  umiejscowionych na terenie b. lotniska. A właściwie to się nie odbył! Nikt do przetargu  się nie zgłosił, pomimo  stosownych ogłoszeń etc.

http://www.lubienkujawski.pl/index.php/aktualnosci1/100-burmistrz-lubienia-kujawskiego-oglasza

Gwoli ścisłości przypomnę ze w ciągu ostatnich sześciu lat z 30 wydzielonych działek budowlanych na byłym lotnisku, sprzedano 23 działki  / 20 – zabudowane,  3- niezabudowane/. Z tego co pamiętam pod budownictwo mieszkalne na byłym lotnisku wydzielono teren umożliwiający wybudowanie dalszych 90 domów mieszkalnych. W tym tempie ….?

CO ZATEM  ZAWIODŁO?    JAKA PRZYCZYNA?

Brak reklamy? Chyba nie.  W Kowalu onegdaj wisiał baner kandydata na burmistrza – „W Lubieniu  – fabryki w Kowalu- pomniki”. Czyli zakłady pracy i praca jest. Z dalszą perspektywą rozwojową. Komunikacyjnie jesteśmy dobrze usytuowani. Mamy urzekające jezioro.  Itp.

Więc co jest powodem  takiego stanu rzeczy? To pytanie kieruję do Państwa. Może wspólnie uda się nam dojść do jakichś konkluzji, wniosków i postulatów. Komentujcie. Zapraszam także do sondy.
Sorry, there are no polls available at the moment.