Zaznacz stronę

(…) miasto nie jest własnością burmistrza… to jest dobro wspólne. (…) z szacunku do mieszkańców, ale także po to, aby nie pozostawić takiego wrażenia, ze rządzący miastem jest tym człowiekiem, który ma o sobie mniemanie, że na wszystkim się zna …w każdym przypadku należy wszystkie najważniejsze decyzje z mieszkańcami konsultować dać im szanse wypowiedzenia się …to jest uczciwe (…).
Więcej? Kliknij tutaji wysłuchajcie uważnie!!!
Polecam także, na tej stronie inne linki do filmów video o Kowalu szczególnie „ Miasto Kowal 15 lat samorządu – 2006 r.”
INFORMATOR KOWALSKI

Informator Kowalski jest czasopismem samorządu miasta Kowala.  Ukazuje się cyklicznie, co trzy miesiące, od 2003 r.  Informator to swoista kronika życia społeczności Kowala w jej najważniejszych aspektach.  Dociera do wszystkich kowalskich domów.
Aby zapobiec posadzeniu o tubę propagandową lokalnej władzy do współtworzenia Informatora Kowalskiego zaproszono mieszkańców Kowala.
A głównie, dlatego, bo mieszkańcy maja prawo wiedzieć!!! Chcesz zobaczyć, co?  Kliknij tutaj.

 

LIST DO PODATNIKÓW MIASTA KOWALA A.D. 2012

10-02-2012
Kontynuując zapoczątkowaną w ubiegłym roku praktykę, władze Miasta wystosowały do tych, którzy utrzymują nasze Miasto, a więc do podatników – list, w którym informują o najważniejszych sprawach dotyczących budżetu Kowala. Więcej link.

 

NAPISZ DO BURMISTRZA
Chcesz zadać pytanie w różnych sprawach publicznych w tym dotyczących Twoich spraw kliknij tutaj.

PS.
A kto to powiedział?
> gdybym miał Wasze jezioro i Wasze lotnisko, zrobiłbym z Waszej gminy – „perłę w koronie” <

 

POZDRAWIAM CZYTELNIKÓW.  MIŁEGO SAMOPOCZUCIA!