SPRZEDAM …. i basta!!!

Wysłane przez dnia 12 Wrz 2017 w kategorii Władza | komentarzy 6

czytaj > Burmistrz Lubienia Kujawskiego ogłasza wykaz nieruchomości do zbycia

W załączniku do uchwały Nr V/22/2015 Rady Miejskiej w Lubieniu Kujawskim z dnia 17 marca 2015 r. pt. „WIELOLETNI PROGRAM GOSPODAROWANIA MIESZKANIOWYM ZASOBEM GMINY LUBIEŃ KUJAWSKI NA LATA 2015 – 2020” czytamy;

Zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych członków wspólnoty samorządowej jest zadaniem własnym gminy, nałożonym na nią przez ustawę z dnia 21 czerwca 2001 r. o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego (tekst jednolity: Dz. U.  z 2005 r. Nr 31, poz. 266 wraz z późniejszymi zmianami…..

Pan Marek  Wiliński realizuje zaspakajanie  potrzeb mieszkaniowych mieszkańców  poprzez sprzedaż    substancji mieszkaniowej.

A możne tu chodzi o zaspokojenie   czyichś interesów?

 P.S.  A jakie jest Państwa zdanie co do sytuacji wyżej opisanej? Jakie macie Państwo ewentualnie inne propozycje co do „zagospodarowania” lokali przeznaczonych na sprzedaż? Machina ruszyła – jak ją zatrzymać?!   

   

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: +14 (z głosów: 24)

6 komentarzy

 1. Pytanko. Ilu obywateli z Pana wioski było na soleckim .? I dlaczego tak mało czy …

  VA:F [1.9.22_1171]
  Punkty: -2 (z głosów: 4)
  • skoro wiesz, że było mało to … A poza tym, proponuję zapytać osobę uprawniona tj . pana sołtysa.To on winien w pierwszym rzędzie odpowiedzieć na tak zadane pytania. Tak myślę.

   VN:F [1.9.22_1171]
   Punkty: -1 (z głosów: 3)
 2. Gdyby organizatorom spotkania zależało na tym aby zachęcić jak najwięcej mieszkańców do udziału, zrobiliby wszystko perfect. Od ustalenia odp.godziny, miejsca, sposobu informacji i zachęty – dlaczego warto? Odnoszę wrażenie, że ludzi opuściła nadzieja, która towarzyszyła przy ostatnich wyborach. Wielkie rozczarowanie po słowach, że nic nie można ruszyć, bo się coś tam komuś nie podoba. To ma być nowoczesny, przyjazny samorząd.Szkoda gadać.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Punkty: -1 (z głosów: 5)
 3. Lubień jest wzorem dla wielu gmin. Aktywnością burmistrza można by obdarować kilka samorządów. Milionowe dotacje i inwestycje jakich dawno tu nie widziano. Ma też ten burmistrz cierpliwość do wielu ludzi jak Pan Koralewski. Ogólnie radzi sobie na tym stanowisku ku wściekłości wielu źle mu życzących. Takim osobom przypomnę, że zło wyrządzone komuś zawsze powraca.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Punkty: +1 (z głosów: 5)
  • Szkoda Marysiu, że pochwały, nagrody i wyróżnienia (za gospodarność, efektywność w różnych samorządowych działaniach) trafiają do włodarzy ościennych gmin. Jakoś nie udało mi się Marysiu w gronie zasłużonych znaleźć nazwisko Wiliński.Chyba Marysia nie czyta Tu i Teraz! Zachęcam do lektury.Wszystkie egzemplarze znajdzie Marysia w lubieńskiej bibliotece.Sam burmistrz w owej gazetce się chwali ale słowa nie ma o tym aby działania burmistrza chwalił wojewoda, marszałek lub inna doceniająca persona! nie wspomnę o zazdrosnych sąsiadach, którzy doceniają wigor lubieńskiego włodarza. A czy Marysia coś wie na temat jak się komuś nic nie robi,czy to też wraca?

   VA:F [1.9.22_1171]
   Punkty: 0 (z głosów: 2)
  • Marysiu. Czy to tak trudno zauważyć, ze nie neguję całej sfery działalności pana burmistrza. Ostrze krytyki kieruję na tą działalność która wg mnie jest szkodliwa dla lokalnej społeczności a tym samym i dla mnie. Trzeba czytać z zrozumieniem. Pozdrawiam.

   VN:F [1.9.22_1171]
   Punkty: 0 (z głosów: 4)

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

QR Code Business Card