Regulamin

Winny jestem Wam kilka informacji o zasadach jakie obowiązują na tym blogu.

 1. Za treść komentarzy zamieszczanych na tym blogu odpowiadają  ich autorzy.
 2. Prezentowane na blogu komentarze są subiektywnymi opiniami ich autorów oraz prezentacją ich osobistej wiedzy i poglądów. Nie powinny być interpretowane w żaden inny sposób. Redagujący bloga   nie utożsamia się z ich treścią .
 3. Treści tworzone przez autorów komentarzy powinny być zredagowane w czytelny sposób, winny dotyczyć meritum tematu i nie mogą naruszać obowiązujących przepisów prawa, zasad współżycia społecznego, dobrych obyczajów oraz praw trzecich osób; w szczególności nie mogą zawierać:
  • wypowiedzi wulgarnych lub obraźliwych,
  • treści naruszających dobra osobiste lub prawa autorskie osób trzecich,
  • treści propagujących przemoc bądź nawołujących do szerzenia nienawiści.
 4. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną.
 5. Komentarze  naruszające wymienione wyżej zasady proszę zgłaszać jak najszybciej. W przypadku uzasadnionego i wiarygodnego wezwania wpis – komentarz zostanie usunięty.
 6. Zamieszczając na tym blogu komentarz akceptujesz powyższy Regulamin zgadzając się z nim.

Wszelkie nadużycia proszę zgłaszać poprzez  formularz kontaktowy lub bezpośrednio  na mój adres email:  jan.koralewski@op.pl .

Jan Koralewski

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: +7 (z głosów: 11)

Jeden komentarz

 1. Bardzo proszę o publikację mojego komentarza ponieważ na stronie lubien.net.. nie są , sądzę że dlatego bo nie są po myśli „twórców” strony.
  Niunia poczytaj przepisy w dopiero pisz bzdety, każdy zakład pracy wysyła PIT do Urzędu Skarbowego i Urząd doskonale zna wynagrodzenie P. Wilińskiego jak i innych osób zobowiązanych do składania oświadczeń. Sądzę że p. administrator jest zorientowany w przepisach tylko to wynika ze zwykłej złośliwości i warto przytoczyć powiedzenie ” Chłop żywemu nie przepuści….”lub zwykła zawiść.Zawiść – negatywne uczucie powstające wtedy, gdy osobiste cechy, posiadane przedmioty lub osiągnięcia nie dorównują ich poziomowi, jakości u innych osób.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

QR Code Business Card